Maj 2017 r. PDF Drukuj Email

[Dodano 04.06.2017r.]

Natalka dostała swój pierwszy rower. Trochę późno się zdecydowaliśmy ale lepiej późno niż wcale. Rower jest dosyć duży bo to rama 20’’ i był problem ze znalezieniem bocznych kółeczek, ale w końcu udało się. Rower zgodnie z życzeniem Natalki ma z przodu duży kosz. Mamy już pierwsze wyjścia za sobą. Natalkę trzeba bardzo asekurować, nie potrafi jechać sama ale chce jeździć i próbuje co nas bardzo cieszy.

Poza tym Natalka zapisała się do biblioteki w naszej dzielnicy i jest to miejsce do którego uwielbia chodzić. Nawet bardziej niż do sklepu spożywczego ;).

Z innych spraw to od września czeka nas dużo zmiana i przejście do szkoły do zerówki, stosunkowo niedaleko naszego domu. Natalka cieszy się na tą zmianę, my obawiamy jak się czy zaadoptuje się w nowym miejscu i czy tu uda się nawiązać jakieś przyjaźnie. Niestety z informacji od innych rodziców wiemy, że jest to bardzo ale to bardzo trudne. Teraz w przedszkolu nie ma za bardzo koleżanek, niestety ale nie potrafi nawiązać spontanicznych relacji, ale zdecydowanie lepiej radzi sobie już w sytuacjach bardziej standardowych, w tym w zabawach które wcześniej już miała.